Правила відвідування та знаходження у Приміщенні барбершопа BLADES за адресою: м. Дніпро, пр. Дм. Яворницького, буд. 34 (далі — барбершоп) на період дії карантину

  1. Всім гостям та клієнтам (далі- клієнтам) барбершопу мати при собі захисну маску, одягнену на обличчя, яка прикриває рот та ніс.
  2. Всі особи, які приходять до барбершопу, зобов’язані пройти температурний скринінг. Особи, у яких виявлена температура вище 37.2 С або ознаки респіраторних захворювань, мають покинути барбершоп та не можуть обслуговуватись в ньому.
  3. Всім клієнтам по приходу в барбершоп обов’язково мити руки з рідким милом або обробляти їх спіртовмісними антисептиками.
  4. Клієнту, який має ознаки ГРВІ, з симптоми грипу, алергії та подібними симптомами, відвідування барбершопу не дозволяється. 
  5.  У разі прояву симптомів чи підозри на вірусну пневмонію у клієнта адміністрація може припинити надання послуг та попросити покинути барбершоп, що не є порушенням прав клієнта й спрямоване на дотримання цих правил.
  6. Відвідувати барбершоп дозволяється тільки клієнту, який записаний на послугу (без супроводжуючих). Всі супроводжуючі очікують за межами барбершопу.
  7. У разі запису клієнта на «Дитячу стрижку», дитину супроводжує 1 (один) з батьків. Дітей, що не досягли 4 років, в барбершопе не обслуговують.
  8. Очікування послуги здійснюється за межами барбершопу ззовні приміщення з дотримання принципів соціального дистанціювання (1,5 м).
  9. При виконанні будь-якої послуги на території барбершопу всі клієнти зобов’язані дотримуватись встановлених правил.